Elektroinstallateur in Horgen

myWork AG jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług personalnych. Proszę skorzystać z naszego know-how i naszych kontaktów, jesteśmy dynamiczną firmą z dużą i dobrą bazą klientów, którzy ściśle z nami współpracują.

Poszukujemy elektromontera od zaraz lub terminie do uzgodnienia.

Wymagania:

· Doświadczenie na stanowisku elektromontera pow. 3 lat

· Uprawnienia SEP 1kV

· Znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego

· Prawo jazdy kat. B

· Komunikatywny język niemiecki

· Gotowość do podróżowania po całej Szwajcarii

Obowiązki:

· Wykrywanie usterek i usuwanie we wszystkich działach

· Montaż lamp, gniazdek i przełączników

· Układanie kabli

· Instalacje na budynkach przemysłowych i mieszkalnych

· Układanie rur w stropach i podłogach

· Okablowanie przewodów wysokonapięciowych i podrozdzielnic

· Praca z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

• Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez nas

• Zajmiemy się Państwa pozwoleniem na pracę

• Doradztwo i wsparcie z naszej strony w Szwajcarii

• Możliwość długoterminowego zatrudnienia

• Wysokość wynagrodzenia według stanu na dzień dzisiejszy

• Przyjemna atmosfera pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszam do kontaktu z jedym z naszych rekruterów pod numerem telefonu +41 58 501 77 82 lub WhatsApp +41 76 233 17 91.
Auf einen Blick

Veröffentlicht:

14 Juni 2024

Pensum:

100%

Vertrag:

Temporär

Lohn:

CHF 33 min. /Stunde

Sprache:

Deutsch (Fortgeschritten), Englisch (Fortgeschritten)

Arbeitsort:

Firma: myWork AG

Einsatz

Arbeitspensum:
100%
Anstellungsverhältnis:
Temporär

Stellen-Typ:
Mitarbeiter/In
Arbeitsort:
Horgen (ZH)

Bewerbung schreiben Bewerben

Publikationsdatum: 14.06.2024

powered by: workpool.jobs